• Dzień Pluszowego Misia w klasach 1-3

27.11.2023 19:40
        Zobaczie jak było kreatywnie :)

Zapraszamy do galerii!

• Z czego to jest zrobione?

17.11.2023 16:08
        Klasa 1 b cały tydzień poznawała różne rodzaje domów na świecie. Dziś wspólnie stworzyliśmy makietę naszej najbliższej okolicy. 🏘️🏬

• Empatyczni, czyli jacy?

17.11.2023 16:08
        Dzisiaj obchodziliśmy w Naszej szkole Dzień Empatii. Rozmawialiśmy o tym czym jest empatia i jak ją można u siebie rozpoznać, czym jest zdrowie i jak o nie dbać. Licznie ubrani w piżamy jednoczyliśmy się z dziećmi zmagającymi się z ciężkimi chorobami.

Zapraszamy do galerii!

• Każdy może być superbohaterem!

17.11.2023 07:15
        Nasi najmłodsi z klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach w ramach projektu Kino Szkoła pt.: "WYKORZYSTAJ SWOJE SUPERMOCE! GRAJ, TWÓRZ, POMAGAJ! Podczas prelekcji i seansu dowiedzieli się lub przekonali się, że warto być sobą i realizować marzenia 😊

• Buon appetito!

17.11.2023 07:05
        Klasa 1 b już wie że śniadanie daje moc - dodatkowo dowiedzieliśmy się jak wyglada tradycyjne włoskie colazione, posmakowaliśmy włoskiego cappuccino realizując kolejne zadanie z ogólnopolskiego projektu Europa i ja!

Zapraszamy do galerii :)

• Bo Śniadanie daje Moc!

16.11.2023 05:19
        W ramach promocji zdrowia uczniowie klas I-III wzięli udział w akcji Śniadanie Daje Moc. Uczniowie przygotowali pyszne kanapki przestrzegając zasad zdrowego odżywiania - nie zabrakło warzyw i owoców.  Wspólnie wykonanie i zjedzenie pysznego śniadania dało Moc na cały szkolny dzień.

Zapraszamy do galerii zdjęć!